Et solidt fundament

“Vi har stiftet Wise Home for at gøre en forskel – både for branchen og miljøet”

Per Holst & Lasse Ebert

Den innovative Østjyske virksomhed Wise Home blev stiftet i 2016 af iværksætter Per Holst og softwareudvikler Lasse Ebert.
Virksomheden blev baseret på:

• Mange års erfaring med forbrugsmåling og fordelingsregnskaber

• Egen erfaring med udlejning af ejendomme

• En indgående forståelse for de udfordringer, som både udlejere og lejere kan opleve omkring aflæsning og opgørelser

• Stor teknisk indsigt og en innovativ vinkel på fremtidens behov

Kontakt os i dag

Mød holdet

Eksperter, nørder og andet godtfolk – Vi samler på de bedste

Per Holst

CEO
per@wisehome.dk

Lasse Ebert

Head of Development
lasse@wisehome.dk

Martin Posselt

Teknisk Chef / CTO
martin@wisehome.dk

Anne Busch

COO
anne@wisehome.dk

Søren Peter Hansen

Customer Success Manager
sph@wisehome.dk

Anne Madsen

Onboarding koordinator
alma@wisehome.dk

Christoffer Beck

Regnskabselev
chbe@wisehome.dk

Nikolai Jemon

Økonomi praktikant
nije@wisehome.dk

Rina Fomsgaard

Planlægger
rina@wisehome.dk

Fannie Jacobsen

UX designer
fannie@wisehome.dk

Niels Kristian Hansen Skovmand

Senior Software Engineer
niels@wisehome.dk

Niklas Johansson

Senior Software Engineer
niklas@wisehome.dk

Henrik Maj

IT-ansvarlig
henrik@wisehome.dk

Thomas Lykke

Montør
thomas@wisehome.dk

Mathias Lykke

Montør
mathias@wisehome.dk

Preben Klitgaard

Montør
preben@wisehome.dk

Søren Jensen

Montør
sorenj@wisehome.dk

Steen Holmberg

Montør
stho@wisehome.dk

Wise Home er 100% danskejet med en kreds af investorer,
som har dyb erfaring og engagement i ejendomsbranchen.

Læs mere om vores investorer

Loading...

Vil du vide mere?

Vi kan altid kontaktes og giver gerne et uforpligtende tilbud på en løsning til din ejendom.

Udforsk services
Kontakt os