Et solidt fundament

“Jeg har stiftet Wise Home for at gøre en forskel – både for branchen og miljøet”

Per Holst

Den innovative Østjyske virksomhed Wise Home blev stiftet i 2016 af iværksætter Per Holst.
Virksomheden blev baseret på:

• Mange års erfaring med forbrugsmåling og fordelingsregnskaber

• Egen erfaring med udlejning af ejendomme

• En indgående forståelse for de udfordringer, som både udlejere og lejere kan opleve omkring aflæsning og opgørelser

• Stor teknisk indsigt og en innovativ vinkel på fremtidens behov

Kontakt os i dag

Mød holdet

Eksperter, nørder og andet godtfolk – Vi samler på de bedste

Per Holst

CEO
per@wisehome.dk

Anne Busch

COO
anne@wisehome.dk

Martin Posselt

Teknisk Chef / CTO
martin@wisehome.dk

Søren Peter Hansen

Customer Success Manager
sph@wisehome.dk

Thomas Lykke

Account Manager & Teknisk Specialist
thomas@wisehome.dk

Anne Madsen

Onboarding koordinator
alma@wisehome.dk

Søren Siersted Mikkelsen

Backend developer & Data scientist
sami@wisehome.dk

Lasse Bloch Lauritsen

Backend Developer
labl@wisehome.dk

Helene Olesen

UX Designer
heol@wisehome.dk

Nicolai Jemon

Økonomiansvarlig
nije@wisehome.dk

Henrik Maj

IT-ansvarlig
henrik@wisehome.dk

Mathias Lykke

Teknisk specialist & montør
mathias@wisehome.dk

Anne-Sofie Børresen

Projektleder
anbo@wisehome.dk

Sofie Trolle

Frontend Developer
sotr@wisehome.dk

Christoffer Beck

Forbrugsregnskabsmedarbejder
chbe@wisehome.dk

Feline Tietgen

Onboarding koordinator
feti@wisehome.dk

Henrik Tudborg

Green Data Collection
hetu@wisehome.dk

Kasper Rothe Zangenberg

Green Data Collection
karz@wisehome.dk

Mads Lorenzen Højgaard

Green Data Collection
malh@wisehome.dk

Lars Bo Pedersen

Green Data Collection
labp@wisehome.dk

Anders Juul

Sales Executive
anju@wisehome.dk

Andy Khider

Kundeservicemedarbejder
ankh@wisehome.dk

Nick Bonde Jemon

Montør

Interesseret i at blive en del af holdet?

Wise Home er 100% danskejet med en kreds af investorer,
som har dyb erfaring og engagement i ejendomsbranchen.

Læs mere om vores investorer

Loading...

Vil du vide mere?

Vi kan altid kontaktes og giver gerne et uforpligtende tilbud på en løsning til din ejendom.

Udforsk services
Kontakt os