Biler på Klostervej

Om Wise Home A/S

Wise Home blev stiftet i 2016 af iværksætteren Per Holst og softwareudvikleren Lasse Skindstad Ebert og samme år blev de første fugtmålere installeret hos kunder. En investeringsrunde det efterfølgende år har tilført yderligere tekniske kompetencer og vi har været i fuld gang med at udrulle forbrugsmåling og fuldautomatiske fordelingsregnskaber på landsplan i løbet af 2018.

Per Holst, indehaver af wise home

Per Holst

Direktør / CEO
per@wisehome.dk

Lasse

Lasse Skindstad Ebert

Lead Backend Developer
lasse@wisehome.dk

Martin Posselt

Martin Posselt

Teknisk Chef / CTO
martin@wisehome.dk

Henrik Maj

Henrik Maj

Montør
henrik@wisehome.dk

Dan Okkels Brendstrup

Dan Okkels Brendstrup

Lead Frontend Developer
dan@wisehome.dk

Søren Nielsen

Søren Nielsen

Salgschef Øst
soren@wisehome.dk

Niels Kristian Hansen Skovmand

Niels Kristian Hansen Skovmand

Developer
niels@wisehome.dk

Sanne Posselt

Sanne Posselt

Kvalitetskoordinator
sanne@wisehome.dk

Mathias Lykke

Mathias Lykke

Montør
mathias@wisehome.dk

Thomas Lykke

Thomas Lykke

Montør
thomas@wisehome.dk

Tilmeld dig Wise Home nyhedsbrevet

Vi udsender nyhedsbrevet 2-4 gange årligt. Du kan til enhver tid afmelde dig igen via link i nyhedsbrevene eller her.